+420 777 288 151 martin@purpenovaizolace.cz

Izolace fasády

Inovativní izolace fasád pomocí naší izolační PUR pěny. Moderní a efektivní metoda izolace poskytuje širokou škálu výhod, které zahrnují energetickou úsporu, udržení optimální teploty v interiéru a celkovou ochranu budovy před vnějšími vlivy.

Proč zvolit izolaci fasády izolační PUR pěnou?

  1. Vysoká tepelná účinnost: PUR pěna je známá svou nízkou tepelnou vodivostí, což znamená, že poskytuje vynikající tepelnou izolaci. To přispívá ke snížení energetických nákladů a zvýšení celkové energetické účinnosti budovy.
  2. Dokonalá těsnost: Aplikace PUR pěny vytváří spojité a bezspárové zateplení fasády. Tím je zajištěno dokonalé utěsnění budovy, což minimalizuje tepelné mosty a zabrání nekontrolovanému úniku tepla.
  3. Flexibilita aplikace: Izolační PUR pěna se aplikuje stříkáním nebo nanášením a následně expanduje, dokonale vyplňujíc všechny nerovnosti a škvíry. Tato flexibilita umožňuje zateplovat i fasády s komplikovanými tvary a konstrukcemi.
  4. Ochrana před vlhkostí: PUR pěna odolává vlhkosti a vodě, což znamená, že poskytuje spolehlivou ochranu proti vodním infiltracím a snižuje riziko plísní nebo hniloby na fasádě.
  5. Dlouhá životnost: Izolace fasády izolační PUR pěnou má dlouhou životnost. Při správné aplikaci a údržbě poskytuje trvanlivou a spolehlivou tepelnou izolaci.

Jak probíhá realizace?

  1. Příprava povrchu: Povrch fasády je důkladně připraven, odstraněny jsou veškeré nečistoty a nerovnosti.
  2. Aplikace izolační PUR pěny: Izolační PUR pěna se aplikuje stříkáním nebo nanášením na připravený povrch fasády.
  3. Expanze a utěsnění: Pěna expanduje a utěsní všechny spáry, vytvářejíc tak dokonalou izolační vrstvu.
  4. Dokončovací vrstva: Po zaschnutí pěny je možné nanést dokončovací vrstvu fasádní omítky nebo jiného vhodného povrchového materiálu.

S naším týmem odborníků a kvalitními izolačními materiály vám nabízíme profesionální řešení pro izolaci fasád izolační PUR pěnou. Obraťte se na nás a zajistěte si energeticky efektivní a trvanlivou ochranu vaší budovy.

Doporučené pěny

Rychlý kontakt

Zaujala Vás tato nabídka?