+420 777 288 151 martin@purpenovaizolace.cz

O mně

Jmenuji se Martin Kučera a mám za sebou velmi bohatou kariéru v oboru izolatérství. Můj profesní příběh začal v roce 2012, kdy jsem vstoupil do světa izolací jako aplikátor a postupně jsem se vypracoval až na pozici obchodního zástupce. Během těchto let jsem získal nejen cenné zkušenosti, ale také vášeň pro tuto práci.

Po několika letech intenzivní práce jsem dospěl k rozhodnutí osamostatnit se a začít podnikat v oboru izolací. Tato práce mě naplňuje a jsem hrdý na to, že mohu svými schopnostmi a znalostmi pomoci lidem. Věřím v profesionální přístup ke každému projektu a snažím se být vždy nápomocný a efektivní. Jelikož tohle naši klienti také oceňují, musel jsem rozšířit tým PURPĚNOVÉIZOLACE o dalších 6 techniků, se kterými se postaráme o jakoukoliv Vaši poptávku.

Jsem hrdý na to, že jsem součástí této dynamické a rozmanité oblasti izolatérství a věřím, že mé bohaté zkušenosti a pečlivý přístup ke každému projektu mě činí spolehlivým partnerem pro každého, kdo hledá kvalitní izolační řešení.

Rychlý kontakt

Chtěli byste s námi spolupracovat?