+420 777 288 151 martin@purpenovaizolace.cz

Opravy plochých střech

Ploché střechy jsou vystaveny různým vlivům počasí a času, což může vést k postupné degradaci hydroizolačních vrstev. Je klíčové rychle a účinně reagovat na tyto problémy, abyste zabránili dalším škodám a udrželi kvalitu a bezpečnost vaší stavby.

Jak probíhá oprava?

Nejdříve provedeme důkladnou diagnostiku stavu hydroizolace plochých střech. S použitím moderních technologií a odborné analýzy identifikujeme problémy a stanovíme rozsah potřebné opravy.

Na základě provedené diagnostiky navrhujeme a provádíme přesné opravy degradovaných či poškozených částí hydroizolace. Náš tým odborníků se specializuje na efektivní sanaci, která obnovuje ochranné vlastnosti hydroizolačních vrstev.

Poté použijeme moderní materiály a technologie, které zajistí dlouhodobou a spolehlivou ochranu Vaší „nové“ ploché střechy. Naše opravy jsou navrženy s ohledem na odolnost vůči povětrnostním vlivům a dlouhodobou životnost. Kromě oprav se zaměřujeme i na preventivní opatření, která minimalizují riziko budoucí degradace hydroizolace a prodlužují životnost střešních konstrukcí.

Rychlý kontakt

Zaujala Vás tato nabídka?