+420 777 288 151 martin@purpenovaizolace.cz

Izolace nádrží a zásobníků

Izolace průmyslových nádrží a zásobníků je klíčovým krokem k udržení stabilní teploty a prevenci tepelných ztrát. Naše inovativní řešení s použitím izolační PUR pěny poskytuje vynikající tepelnou izolaci pro průmyslové nádrže, zajišťující efektivní a energeticky úsporný provoz.

Proč zvolit izolaci nádrží a zásobníků izolační PUR pěnou?

  1. Vysoká tepelná účinnost: Izolační PUR pěna je známá pro svou vysokou tepelnou účinnost, což umožňuje minimalizaci tepelných ztrát a udržení požadované teploty v nádržích.
  2. Bezspárová izolace: Aplikace PUR pěny ve formě kapaliny a její následná expanze zajišťují bezspárovou izolaci, eliminující tepelné mosty a zabezpečující homogenní vrstvu.
  3. Flexibilita aplikace: PUR pěna se přizpůsobuje různým tvarům a povrchům průmyslových nádrží, což umožňuje kompletní izolaci bez ohledu na konstrukci.
  4. Ochrana před kondenzací: PUR pěna vytváří neprostupnou izolační bariéru, chrání nádrže před kondenzací a minimalizuje riziko korozních procesů.
  5. Rychlá a čistá aplikace: Aplikace izolační PUR pěny je rychlá, čistá a nevyžaduje rozsáhlé stavební úpravy, což minimalizuje dobu výluky a náklady.

Jak probíhá realizace?

  1. Analýza potřeb: Provedeme důkladnou analýzu specifik průmyslových nádrží a zásobníků, abychom navrhli optimální izolační řešení.
  2. Příprava povrchu: Před aplikací pěny se povrch nádrží připraví, odstraní se překážky a zajistí se optimální podmínky pro aplikaci.
  3. Aplikace izolační PUR pěny: Pěna se aplikuje na povrch nádrží ve formě kapaliny.
  4. Expanze a vyplnění: Po aplikaci expanduje pěna a vyplní veškeré mezery a dutiny, vytvářejíc tak homogenní izolační vrstvu.
  5. Rychlý návrat do provozu: Po zaschnutí pěny jsou průmyslové nádrže připraveny k okamžitému návratu do běžného provozu.

S naším odborným týmem a kvalitními izolačními materiály jsme připraveni poskytnout profesionální řešení pro izolaci průmyslových nádrží a zásobníků pomocí izolační PUR pěny. Kontaktujte nás a zajistěte si efektivní a trvalou izolaci pro vaše průmyslové nádrže.

Doporučené pěny

Rychlý kontakt

Zaujala Vás tato nabídka?