+420 777 288 151 martin@purpenovaizolace.cz

s PURPENOVAIZOLACE.CZ

PROFESIONALITA – RYCHLOST – KVALITA

Pomůžeme Vám s vyřízením dotace Nová zelená úsporám Light až do výše 150 000 Kč! V případě jakéhokoliv dotazu nám prosím zavolejte na ‭+420 777 288 151‬ nebo nám napište e-mailem na martin@purpenovaizolace.cz

Od pondělí 9.1.2023 se otevřel příjem nových žádostí o dotace z dotačního programu Nová zelená úsporám Light.

Dotace na rychlé renovace domů jsou určeny seniorům a domácnostem pobírajícím příspěvek na bydlení. Zájemci si mohou požádat až o 150 tisíc korun na zateplení fasády, střechy, stropů a podlah, na výměnu oken a vchodových dveří. Finanční prostředky mohou získat zálohově a na realizaci úsporných opatření pak mají celý rok. Žádat lze i zpětně na opatření uskutečněná po 12. září 2022.
Žádosti budou přijímány elektronicky prostřednictvím Agendového informačního systému Státního fondu životního prostředí ČR.

Každému žadateli je k dispozici poradenská síť Místních akčních skupin a konzultačních středisek EKIS, které ho provedou celým procesem vyřízení dotace. Proškolení specialisté pomohou s výběrem vhodných opatření, s podáním žádosti i s doložením realizace.

Více informací o dotacích z NZÚ light i o tom, komu jsou určeny, najdou zájemci na stránce Nová zelená úsporám Light a v sekci Časté dotazy.